Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Zühre 2014 2015 Sonbahar Kış Kataloğu

Zühre 2014 2015 Sonbahar Kış Kataloğu
07 Eylül 2014 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Her ne kadar hala sıcak bir sezonun içinde olsak da yeni bir sezona hazırlık yapmanın vakti geldi. İşte tesettür giyim için yeni bir sezonun daha zamanı gelmiş durumda. 2015 Sonbahar kış modelleri askılardaki yerini almaya başladı. İlk modelleri incelerken yeni bir kataloğun daha haberi geldi elimize.

Asil bir görüntü çiziyor

Çok asil bir görüntü çiziyor Zühre koleksiyonu. Tamamı koyu renklerden oluşan modeller mevsimin habercisi gibi. Özellikle pardesülerin desenlerine dikkat çekmek istiyorum. Ekose, kırçıllı, kazayağı, düz, deri detaylı modellerle 1970’lerin modasını çağrıştırıyor. Ayrıca modellerde kullanılan deri detaylar modern bir görüntü çiziyor.

Zühre 2014 2015 Sonbahar Kış KataloğuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül