Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Yeni Trend Kap Modelleri

Yeni Trend Kap Modelleri
14 Ekim 2014 Salı - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Bu yıl yeni sezon kataloglarına şöyle bir bakıyorum da, hazır giyim işi ne kadar ilerlemiş diyorum. Evet. gerçekten de öyle. Bundan en fazla 15 yıl öncesini görenler bana hak verecektir. Özellikle tasarım konusunda ne kadar mesafe kaydedildiğini görecektir. Kap modelleri de bu yeni nesil tesettür tasarımcılarının bir ürünü. Pardesünün kısaltılmış hali bir nevi ama daha farklı sanki.

Deri kap modelleri

2015 Sonbahar kış tesettür giyim katalogları içinden kap modellerini şöyle bir inceledim. Aşağı yukarı geçen sezona yakın modeller. Bir şey dikkatimi çekiyor. Deri kap modelleri neredeyse her markanın kataloğuna girmiş. En azından deri detaylı kap modelleri var. Ayrıca kuşak ve kemer çoğu kapta mevcut. Son olarak çift düğme detayı da bu senenin modelleri arasında zikredilebilir. Galerimize eklediğimiz resimleri incelemeyi ihmal etmeyin. Selametle.

Yeni Trend Kap Modelleri“Yeni Trend Kap Modelleri” için bir cevap

  1. seyma dedi ki:

    2015 armine çift Düğmeli.kap lacivert..nerden bulabilirim almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül