Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Yeni Sezon Kap Modelleri

Yeni Sezon Kap Modelleri
16 Kasım 2014 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

En yeni tesettür giyim modellerinin resimleri, değerlendirmeleri, fiyat bilgileri gibi sizlere yol gösterecek tarzdaki yazılarımıza ürün görselleri eşliğinde devam ediyoruz. Tesettür giyim ürünleri içinde en çok rağbet gören dış giyim kıyafeti kap modelleri. Hem de 2015 koleksiyonlarından derleme. Hepsi en iyi tesettür giyim markalarına ait. Ve hepsi usta ellerde tasarlanmış ve özenle dikilmiş.

Hem spor hem klasik

Yaz kış her mevsime hitap eden hem spor, hem klasik tarzda stilize edilmiş olan kap modelleri hanımlar için oldukça da pratik bir seçim. Rahat kullanımı ile hanımların vazgeçemediği bir giyim modeli olmuş. Ayrıca kısa ve uzun seçenekleri de bulunan kaplar bundan sonra da hanımların hep tercih edecekleri dış giyim çeşidi olmaya devam edecek gibi.

Kap modelleri fiyatlarına gelince… sezon indirimi uygulanmış halde 159,90 TL ile 379,90 TL arasında değişen fiyatlardan satışta.

Yeni Sezon Kap ModelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül