Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Tuğba Pardesü ve Kap Modelleri 2015

Tuğba Pardesü ve Kap Modelleri 2015
19 Ekim 2014 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Kapalı hanımlar. En sevdiğiniz, en çok kullandığınız pardesü modellerinden, kap modellerinden biridir Tuğba. Özellikle her bedene en uygun kesimleriyle bayanlar tarafından tercih edilir. Ayrıca her mevsime uygun model ve renkteki seçimleri de yine Tuğba Giyim’i farklı kılan sebeplerdendir. Aslında her şey detaylarda gizli. Renkleri de unutmamak lazım.

Mevsimle tam örtüşen renk ve modeller

Önden fermuarlı pardesü, gizli düğmeli pardesü, kısa kap, kapşonlu kap, kapşonlu pardesü, deri detaylı ve kemerli pardesü tasarımlarıyla birlikte, yine camel, antrasit, laci gibi mevsimle tam örtüşen renk seçimi Tuğba Giyim‘in sektörde ne kadar kaliteli işler çıkardığını gösteriyor. Modellerde kullanılan kumaşlar da sezona en uygun dünya kalitesinde kumaşlar. Seçtiğimiz resimleri beraber inceleyelim.

Tuğba Pardesü ve Kap Modelleri 2015Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül