Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Tuğba 2015 Sonbahar Kış Kataloğu

Tuğba 2015 Sonbahar Kış Kataloğu
29 Eylül 2014 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Tuğba yine çok farklı bir koleksiyonla karşımızda. Yeni sezon için start veren tüm tesettür giyim markaları gibi Tuğba Giyim de sonbahar kış için tasarladığı modelleri bir katalog çekimiyle tanıttı. Oldukça farklı bir havada çekildiği gözlenen katalog çekimi akşam vakti bir istasyonda çekilmiş. Modern stil anlayışının ön plana çıktığı çekimden bazı kareleri sizlerle paylaşıyoruz.

Her anınız için tasarlanmış

Kap modelleri, ceketler, manto modelleri, pardesüler, uzun etek modelleri, kabanlar ve sezon için ihtiyacınıza cevap verebilecektüm kıyafet ve aksesuarlar… Ayrıca nostaljik bir görüntü de arzeden modeller her anınız için tasarlanmış. Tuğba Giyim 2014 2015 Kış Koleksiyonu sizlerle…

Tuğba 2015 Sonbahar Kış KataloğuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül