Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Tesettür Kaban Modelleri 2015

Tesettür Kaban Modelleri 2015
05 Kasım 2014 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Yaz bitti. İnce kıyafetlerimiz çoktan rafa kalktı. Sonbahar da sonbaharını yaşıyorken, kışın ilk belirtileriyle karşı karşıyayız. Soğuk günlere ramak kala bizi yağmurdan, kardan, soğuktan, ayazdan koruyacak sıkı bir kabana ihtiyacımız olacak. Bizi ısıtacak bişey olmalı değil mi? Bayanlar için sadece bu kriter yeterli mi? Tabi ki yeterli değil. Sıcak tutmasının yanında şık olması da gerekiyor.

Tesettür deri kaban

Tesettür giyim kaban modellerinde bu sezonun tartışmasız en hit modeli deri kabanlar. Tamamı deri olanların yanında sadece deri detaylı olan kabanlar da gündemde. Kapitone kaban modellerini de unutmayalım. Yaka modeli olarak ise kravuze yaka kabanlar bu sezonun revaçta modeli. Bir de bel kemerli tesettür kabanlar da hanımların tercih edecekleri modellerden. Renklerde çok fazla değişiklik göremiyoruz. Yine kışa uygun koyu renkler.

2015 na da değinelim. Model ve markasına göre tesettür kaban modelleri ve fiyatları 149,99 TL ile 474,99 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İyi günler.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül