Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Setrms Eşarp 2014 İlkbahar Yaz

Setrms Eşarp 2014 İlkbahar Yaz

Birbirinden asil desenlerle, ilkbahar ve yazın en trend renklerinin buluştuğu harika bir katalogla sizlerleyiz. Setrms Eşarp Yeni sezon modellerinden söz ediyorum. Hakikaten insanın bakmaya kıyamayacağı müthiş modellerden oluşan bir koleksiyon. El emeği göz nuru En kaliteli ipek kullanılarak, usta ellerle el emeği de katılarak, elbette uzman stilistlerin rehberliğinde üretilmiş bu ipek eşarplarla siz de şıklığınızı […]

21 Mayıs 2014 Çarşamba - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Birbirinden asil desenlerle, ilkbahar ve yazın en trend renklerinin buluştuğu harika bir katalogla sizlerleyiz. Setrms Eşarp Yeni sezon modellerinden söz ediyorum. Hakikaten insanın bakmaya kıyamayacağı müthiş modellerden oluşan bir koleksiyon.

El emeği göz nuru

En kaliteli ipek kullanılarak, usta ellerle el emeği de katılarak, elbette uzman stilistlerin rehberliğinde üretilmiş bu ipek eşarplarla siz de şıklığınızı tamamlayın. Harika bir sezon indirimiyle 86.00 TL gibi cazip fiyatlarla size ulaşmayı bekliyor Setrms Eşarplar.

Setrms Eşarp 2014 İlkbahar Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül