Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Setrms 2015 Sonbahar Kış

Setrms 2015 Sonbahar Kış
24 Ekim 2014 Cuma - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Setrms bu sezon bomba gibi bir giriş yaparak “Kış Güneşi” adını verdiği koleksiyonunu tesettürlü hanımların beğenisine sundu. Tıpkı ismi gibi kışın kasvetli ve soğuk ortamına adeta bir güneş gibi doğup, içlerimizi ısıtacak, sımsıcak ve gösterişli elbiseleri ile bu kış da güzel ve şık olmanın keyfini süreceksiniz.

Kış Güneşi içinizi ısıtacak

Kış Güneşi, nasıl soğuk ve karlı havalarda insanlara ümit olup, yazın o güzel günlerini hatırlatıyorsa bu kreasyon da özel olarak düşünülmüş ve en ince detaylar hesaplanarak tasarlanmış elbiseleri ile göz dolduruyor ve kış günlerine canlılık katıyor. Büyük çoğunluğunda koyu rengin tercih edildiği bu elbiseler, ince işlemelerle, pul süslemeleri ile tamamlanmış ve kemer detayı ile de hoş bir görüntüye ulaşılmış.

Setrms 2015 Sonbahar KışBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül