Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Puane 2014 Yaz Koleksiyonu

Puane 2014 Yaz Koleksiyonu
26 Mayıs 2014 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Şıklığınızın bu yazki sponsoru Puane. Yeni kataloğunda bütünüyle şık bir hanım imajı çizen ünlü marka, kendine has çizgisiyle tesettürlü hanımları kendine bağlayacak güçte. Krem, açık yeşil, siyah, bordo gibi renklerin hakim olduğu koleksiyon, tam yazlık. Gerek günlük hayatta gerekse özel günlerinizde ihtiyacınıza uygun tüm kıyafetler yeni sezon koleksiyonunda. Yeni Sezon koleksiyonun adı Puane Charm of the Sun.

Şıklıkla beraber rahatlık ’da

Standart koleksiyonun yanısıra zıt renklerle kombine edilmiş, rahat ve şık tasarımların oluşturduğu 2. bir koleksiyonla Puane rakiplerinden bir adım öne geçmiş görünüyor. Çağdaş çizgilerden oluşan bu koleksiyonun adı ise Puane Stüdyo. Sizleri koleksiyonlara ait modellerle baş başa bırakıyoruz.

Yaz KoleksiyonuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül