Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Pardesü Modelleri 2014 İlkbahar Yaz

Pardesü Modelleri 2014 İlkbahar Yaz
15 Mayıs 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Hanımları dış giyim için tercih ettiği en popüler tercih pardesüdür desek sanırım yanlış olmaz. Özellikle uzun pardesülerin baştan aşağıya başka bir kıyafet türüne gerek bırakmayan örtücülüğü, tesettürlü hanımlar için pardesünün ne kadar kullanışlı olduğunun açık göstergesidir. Son yıllarda pardesülerde de renklerdeki canlılık ve modellerdeki modern çizgiler, pardesüleri modaya uydurmuştur.

Renkler açık, kesimler rahat

Tesettür giyimde muteber markaların pardesü modellerinden yeni sezon için tasarladığı modellerden bazılarını sizler için paylaşıyoruz. 2014 ilkbahar yaz sezonunun henüz başında olduğumuz şu günlerde en yeni pardesü modellerini tanıma imkanı bulacaksınız. Renkler genellikle açık. Hatta beyaz ağırlıkta. Kumaşlar da gayet hafif ve rahat. Kesimler de rahatlığı bozmayacak şekilde tasarlanmış.

Pardesü Modelleri 2014 İlkbahar YazBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül