Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Nihan Pardesü Kap Modelleri 2014 Yaz

Nihan Pardesü Kap Modelleri 2014 Yaz
13 Mayıs 2014 Salı - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Yeni mevsime giriyoruz. İnsan bu güzel mevsime yenilenerek girmeye intiyaç duyuyor. Her bakımdan yenilenme. Yeni bir deftere başlamak gibi. Ya da yeni bir sayfaya. Tabi bu yenilenme hem maddi hem manevi olmalı. Mesela tarzı yenilemek gibi.

Nihan size yenilenme vaadediyor

Yeni sezon yeni tarz demektir. Yep yeni modellerle yenilenmek. ve kap modelleriyle size yenilenme vaadediyor. Bir birinden güzel kap ve pardesülerle yenilik zamanı. Yazın en güzel renkleriyle, özellikle beyaz ve krem renkleriyle hazırlanmış bir koleksiyon.

Nihan yeni sezon indirimli fiyatlarıyla oldukça cazip fiyatlara sahip. Yeni sezon Nihan Kap ve Nihan Pardesü Fiyatları 220.00 TL – 240.00 TL – 260.00 TL civarında…Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül