Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Nihan 2016 Sonbahar Kış Sezonu

Nihan 2016 Sonbahar Kış Sezonu
30 Kasım 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Nihan’dan 2016 Sonbahar Kış Sezonuna Hızlı Giriş
Etnik desenlere sahip, yeşil ve kahve tonlarında pardesüler, sıktırma belleri ile sizi daha ince ve zarif gösterirken; sportif bir görünüm için kamuflaj desenli ve ince kumaşlı kaplar da oldukça şık aynı zamanda da farklı bir duruşa sahip. Nihan markası bu sezonda da üstüne düşeni layıkıyla yerine getirerek bayanlara hoşlarına gidecek, ince detaylara sahip birbirinden güzel ve modern parçalar sunuyor.

Nihan sizi sıcacık saracak

Marka, kış denildiğinde akla soğuklar geldiği için olacak kalın ama zarif kumaşları ile kaplara ve pardesülere sıklıkla yer vermiş. Elbette bunların yanında sizi sıcacık saracak hırka ve kazaklar da modellerindeki modern çizgileri ile oldukça iddialı. Bu kazakları dar kesimli eteklerle veya pantolon eteklerle tamamlayabilirsiniz.

SezonuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül