Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Muslima Wear 2016 Koleksiyonu

Muslima Wear 2016 Koleksiyonu
30 Eylül 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Farklı tasarımlarıyla hanımların dikkatini her zaman başarabilmiş bir marka… Muslima Wear. 2015 2016 Sonbahar Kış ve mevsimlik modellerini resmi internet sitesinden tanıtan Muslima Wear sektördeki diğer markalara adeta gözdağı verdi. Her zaman iddialı bir tesettür markası olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Her zamanki gibi sıradışı

Türk hanımlarına alışageldikleri sıradan şal bağlama usulünden başka kendine has şal tarzını benimseten marka diyebiliriz Muslima Wear için. Ayrıca yine sıradışı abiye ve elbiseleriyle Türk tesettür modasına farklı bir rüzgar vermişti. Sizlerle yeni sezon abiye, elbise, tunik, etek, ceket vb. ürünlerini beraberce inceleyeceğiz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül