Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Kayra 2016 Sonbahar Kış Kreasyonu

Kayra 2016 Sonbahar Kış Kreasyonu
30 Kasım 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Kayra’dan 2016 Sonbahar Kış Çıkışı
Hırkadan pançoya, kaplardan feracelere, tuniklerden gömleklere… Bu sezon Kayra kaliteyi ustalıkla birleştirmeye devam ediyor. Markanın her sezon yenilediği kreasyonlara sonbahar coşkusu ve renkleri damga vurmuş durumda. Asil bir duruş için siyah ve kahve tonlarının yanı sıra cıvıl cıvıl kırmızılar, bordolar, lilalar ve morlar eteklerde, yeleklerde ve tuniklerde can bulmuş.

Kayra’yla en gözde siz olacaksınız

Asimetrik kesimli kaplar, keçe pardesüler, peplum detaylı etekler, içli dışlı takımlar ve soğuk havalarda sizi sıcacık hissettirecek hırkalar ile bu sonbaharın en gözde tesettürlü bayanı siz olabilirsiniz. Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeyen ve her geçen gün tesettür dünyasına farklı bir bakış açısı ekleyen Kayra, kış sezonunda birbirinden güzel montları ve kabanları ile de iddialı.

Kayra 2016 Sonbahar Kış KreasyonuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül