Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Kayra 2015 Kış Koleksiyonu

Kayra 2015 Kış Koleksiyonu
12 Eylül 2014 Cuma - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Hanımlar… Size bir müjde daha. Tesettür Giyim‘in öncü markalarından Kayra da artık yeni sezona giriş yaptı. Uzun zamandır merak edip durduğunuz yeni kataloğunu sizlerin beğenisine sundu Kayra Giyim. En güzel pardesüler, birbirinden şık Kayra Elbiseler, Kayra etekler, pantolon modelleri, takımlar, trençler, giy-çık modelleri, eteklerle kombinlenmiş bluzlar, tunik ve gömlekler, etek ceketler, kaban modelleri, kap modelleri ve daha niceleri bu koleksiyonda.

2015 Moda Renkleri

Çok kaliteli kumaşların kullanıldığı Kayra modelleri, Kayra kadını tarzına uygun olarak tasarlanıyor her yeni sezon, Kaliteden ödün verilmeden en modern tesislerde üretilen kayra, 2015’in moda renkleriyle renklenmiş.

Kayra 2015 Sonbahar Kış

Kayra 2015 Sonbahar Kış

Koleksiyonu sizlerle

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül