Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Ferace Modelleri 2014 İlkbahar Yaz

Ferace Modelleri 2014 İlkbahar Yaz
15 Mayıs 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Sıcak yaz günlerinin en hafif, en kullanışlı belki de en şık giyim seçeneklerinden biri feraceler. Aynı zamanda oldukça güzel bir tesettür kıyafet, güzel bir örtü. Ferace denildiğinde daha çok siyah renk akla gelir. Çünkü siyahla özdeşleşmiştir ferace. Oysa günümüzde rengarenk feraceler hanımların giyim tarzı haline gelmiştir.

Siyahın mahkumiyetinden kurtulmuş feraceler

Başta da belirttiğimiz gibi artık feraceler tek renk siyaha mahkumiyetten kurtulmuş, en canlı renklerde bile feraceler askılarda yerini almıştır. 2014 yaz sezonunun kataloglarının görücüye çıktığı şu günlerde tesettür markaları feracelerini de sizlerle buluşturdu. Gayet modern bir görünüm kazanmış olan bu kıyafet tarzı, oldukça hafif kumaşlarla üretilerek giyen kişide rahatlık hedeflenmiş. Fermuarlı ve bağlamalı modellerin yanında düğmeli modeller de ön planda görünüyor.

Ferace Modelleri 2014 İlkbahar YazBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül