Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Avenna 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

Avenna 2016 Sonbahar Kış Kataloğu
30 Kasım 2015 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Vintage kıyafetlerin öne çıktığı kış sezonunda buram buram nostalji kokan ama detaylarla hareketlendirilmiş oldukça göz alıcı bir koleksiyona imza atmış Avenna. Özellikle abiye kıyafetlerde işlemeler ve muhteşem mücevherlerin yanında sizi rahat hissettirecek konfor ve bütün bunlara etki eden bir zarafetle de karşılaşıyoruz. Avenna, modaya yön verirken tasarımlarındaki ışıltıyı kıyafetlere yansıtmayı iyi bilen bir marka.

Avenna ile modern bir algı oluşturun

Her kadın güzeldir ve tesettürlü hanımlar da şık olabilir, mottosu ile hazırlanmış kıyafetler zekice birleştirilip, kombinlenmiş. Gömlek, tunik, yelek, abiye ve daha fazlası…  Maskulen ceketler buna karşın olabildiğince feminen dokunuşlar ve daha birçok stili beraber bulabileceğiniz kış koleksiyonunu kaliteli eşarp ve şallarla tamamlayabilir, modern bir algı oluşturabilirsiniz

Avenna 2016 Sonbahar Kış KataloğuBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül