Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Armine 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

Armine 2016 Sonbahar Kış Kataloğu
29 Kasım 2015 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Tesettür giyim denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisidir Armine. Eşarp ve şal dünyasındaki haklı başarısını kıyafet konusunda da gösteren marka sonbahar kış sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Koleksiyonu ilk dikkat çeken parçaları olan pardesü ve kaplarda klasik kesimlerin yanı sıra farklı modellerle de karşılaşıyoruz.

Sportif görüntü arzulayanlar

Bu sezonun modası olan deri detayı pardesü ve kabanlarda görülürken yine daha sportif görüntü arzulayan bayanalar kot pardesüleri tercih edebilirler. Yine kabanlarda öne çıkan bir başka özellik ise daha zengin ve ağır bir hava veren kürkler. Önden çift veya tek düğmeli, kemerli veya kuşaklı, fermuarlı, sade veya desenli onlarca farklı pardösü modeli ile siz de zevkinizi ve tarzınızı yansıtma aynı zamanda güzel de görünme fırsatı yakalıyorsunuz.

Armine 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül