Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu
04 Eylül 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Hanımlar. Size bir müjdeyi daha vermekten gurur duyduğumu belirtmek isterim. Tahmin edeceğiniz üzere yeni bir sezona giriyoruz. Ve yeni sezon ilk meyvelerini vermeye başladı. Çoğumuzun iple çektiği yeni modeller sırayla çıkmaya başladı. Armine Tesettür modelleriyle biz sezonu açıyoruz. Şahane modellerden oluşan Armine Sonbahar Kış Koleksiyonu 2015 Sezonu için görücüde.

Koyu renkler koleksiyona hakim

Çok asil modellerden oluşan koleksiyonun bana göre en dikkat çekici yönü koyu renklerin modellerde en çok tercih edilen renkler olması. Gerçek şu ki, sonbahar kış modellerinin en karakteristik özelliği koyu renklerin bu modellere hakim olmasıdır. Armine de bu geleneğin dışına çıkmamış diyebiliriz. Ekose bu sezonda da modellerde bolca kullanılmış. Tabi detay olarak deri ve deri görünümlü kumaşların modellere şıklık kattığı bir gerçek. Bu sezon da en güzel pardesülerle, en şık kaplarla, Armine ile kombinleriniz göz kamaştıracak.

Armine 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül