Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Alvina Abiye Modelleri 2014 Yaz

Alvina Abiye Modelleri 2014 Yaz
12 Mayıs 2014 Pazartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Yaz geldi. Düğün sezonu açıldı. Düğün davetiyeleri gelmeye başladı. O düğün senin, bu davet benim derken acaba ne giysem derdiyle karşı karşıyayız. Ve akla gelen ilk seçenek: Abiye.

Seçenek çok fazla

Tesettürlü bayanlar için aslında seçenek oldukça fazla diyebiliriz. Özellikle son yıllarda gelişen sektör, hanımların bu ihtiyaç boşluğunu iyiden iyiye doldurdu. Çok fazla marka var tesettür giyim kategorisinde. Ama hanımlar oldukça seçici. Tesettür abiyelerde de çok fazla model söz konusu. Boydan uzun abiye hanımların fix tercihi. Ama farklı tarzlar da denenmeye başladı. Renk seçiminde sezona uygun olmasına dikkat ediliyor. Ama kırmızı, yeşil, mor, mavi gibi ana renkler her zaman revaçta.

Alvina Abiye Modelleri 2014 Yaz

da şu an sezon indirimiyle oldukça cazip. Şu an abiyeler 159.00 TL ile 348.00 TL arasındaki fiyatlardan müşteriye ulaşıyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül