Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Alvina Pardesü Fiyatları

Alvina Pardesü Fiyatları
11 Mayıs 2014 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Yazlık ürünlerini görücüye çıkaran Alvina raflarını doldurdu. Gerek reel mağazalarında gerekse online internet mağazasında sabit fiyat politikası izleyen ünlü marka, indirim kampanyalarıyla da oldukça ilgi görüyor.

Kaliteden ödün vermeden her zaman cazip fiyatlarla

Cazip indirim oranlarıyla yeni sezonda bile her bakımdan avantajlar sunuyor Alvina. Tabiki kaliteden ödün vermeden. Kumaş ve dikiş kalitesinin yanında usta stilistlerinin özgün kesimleriyle kalitesini kanıtlamış markamızın pardesü modellerinin fiyatlarını araştırdık sizler için. Şu an sezon indirimi kampanyasıyla yeni ürünleri 219.00 TL 229.00 TL 239.00 TL 249.00 TL gibi cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül