Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker Eşarp 2015 Sonbahar Kış Kataloğu

Aker Eşarp 2015 Sonbahar Kış Kataloğu

Dünyanın en kaliteli ipeği kullanılarak üretilen Aker eşarp 2015 kış kataloğunu yayınladı. Birbirinden güzel renk ve desenlerde üretilen Aker, dünyanın en trend desenleriyle Anadolu’muzun geçmişe dayanan kültürünün motifleri Aker tasarımcıları tarafından kullanılarak en güzel desenlerde üretiliyor. Leke ve su tutmayan eşarp Ayrıca leke tutmayan nano teknolojisi sayesinde, su ve leke eşarbın üzerinde durmuyor. Bir de […]

07 Eylül 2014 Pazar - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Dünyanın en kaliteli ipeği kullanılarak üretilen kış kataloğunu yayınladı. Birbirinden güzel renk ve desenlerde üretilen Aker, dünyanın en trend desenleriyle Anadolu’muzun geçmişe dayanan kültürünün motifleri Aker tasarımcıları tarafından kullanılarak en güzel desenlerde üretiliyor.

Leke ve su tutmayan eşarp

Ayrıca leke tutmayan nano teknolojisi sayesinde, su ve leke eşarbın üzerinde durmuyor. Bir de etol serisi adında üretilen Aker şal ve eşarpları gündemde. Bu seri ürünleri çift taraflı olarak kullanılmak üzere imal edilmiş. Aker bir taraftan hanımlara en şık eşarpları tasarlarken, diğer taraftan daha fonksiyonel eşarp üretme yolunda ilerliyor. İşte sizler için 2015 lar.

Aker Eşarp 2015 Sonbahar Kış Kataloğu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül