Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker Eşarp 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker Eşarp 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tesettürlü hanımlar. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı eşarplar değil midir? İşte ipek eşarp denince ilk akla gelen markalardan biri. Aker eşarp. Yeni sezona güzel bir koleksiyonla giren Aker, eşarplarıyla da göz dolduruyor. İlkbahar yaz sezonu için satışa sunulan Aker eşarp koleksiyonu… Yağlı boya figürleri 2015 yaz sezonu eşarplarında dikkat çeken en önemli unsur yağlı boya resim […]

10 Nisan 2015 Cuma - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Tesettürlü hanımlar. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı eşarplar değil midir? İşte ipek eşarp denince ilk akla gelen markalardan biri. Aker eşarp. Yeni sezona güzel bir koleksiyonla giren Aker, eşarplarıyla da göz dolduruyor. İlkbahar yaz sezonu için satışa sunulan Aker eşarp koleksiyonu

Yağlı boya figürleri

2015 yaz sezonu eşarplarında dikkat çeken en önemli unsur yağlı boya resim figürleri. Fırça darbeleri, rastgele fırça çizgileri, yağlı boya resim çalışmaları, İstanbul tarihi mekan resimleri… Bunların yanında renk renk bahar çiçekleri, Gül motifleri ve daha birçok desen Aker kataloğunu süslüyor.

Kombininizi Aker ile tamamlayın

Siz de kıyafet kombinlerinizin en önemli parçasını Aker ile tamamlayabilirsiniz. Bunun için bir Aker mağazasına gidip size en uygun ipek eşarbı denemeniz gerekiyor.

İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül