Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker Eşarp 2014 Yaz Koleksiyonu

Aker Eşarp 2014 Yaz Koleksiyonu

Eşarbın duayeni Aker, eşarp koleksiyonuyla yine beklenileni gerçekleştirdi. Harikulade desen tasarımlarını üst düzey kaliteli ipeklerin üzerine işleyerek hanımları hem şıklık, hem de kaliteyle buluşturdu. Düz renkli, çiçek buketli, güllü, baklava desenli, Aker amblemli, geometrik desenli… Renk konusunda da oldukça başarılı seçimler yaparak yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Aker Osmanlı Serisi Aker alışılagelmiş koleksiyonunun yanında bir de […]

24 Mayıs 2014 Cumartesi - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Eşarbın duayeni Aker, eşarp koleksiyonuyla yine beklenileni gerçekleştirdi. Harikulade desen tasarımlarını üst düzey kaliteli ipeklerin üzerine işleyerek hanımları hem şıklık, hem de kaliteyle buluşturdu. Düz renkli, çiçek buketli, güllü, baklava desenli, Aker amblemli, geometrik desenli… Renk konusunda da oldukça başarılı seçimler yaparak yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Aker Osmanlı Serisi

Aker alışılagelmiş koleksiyonunun yanında bir de özel bir seri daha oluşturdu. Aker Eşarp Osmanlı Serisi (Ottoman Serisi) adını taşıyan koleksiyon, Osmanlı’ya ait kültürel bir çok etkinlik, tarihi olay, tarihi yer ve şahsiyet, sanat eserlerinin eşarp üzerine motif edilerek hazırlanmış çok özel bir seri. Bu koleksiyon için Aker’in tarihi kültürel değerlere dikkat çekmek suretiyle kültürümüze yaptığı bir katkı olarak bakmak yerinde olacaktır.

yla da oldukça dengeli bir görünüm arzediyor: Şu an yeni sezon %100 ipek eşarplar 104.90 TL‘den satışta.

Yaz Koleksiyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül