Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

Aker 2016 Sonbahar Kış Kataloğu
29 Kasım 2015 Pazar - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Aker’in yeni sezon eşarpları sulu boya tablolarının o gizemli ve egzotik havasını yansıtırken marka renklerle oynayarak kullanıcıların hoşuna gidecek farklı ve modern çizgilere de yer veriyor. Eşarp modellerinde dikkat çeken ilk unsur sonbaharın ruhunu yansıtan pastel tonlar. Bu renkler fırça darbeleri ile oldukça canlı ve parlak bir duruş sergilerken aynı zamanda soyut figürleri ile çağdaş bir dizayna da sahip.

Görsellik arzulayanlar için

Klasik olandan vazgeçemeyen bayanlar için renkli, çiçek motifleri büyük ve küçük boylarda ilkbahardan kalma bir hava da estirmiyor değil. Bu yelpaze içinde daha sade, yalın ve elbette sofistike bir görsellik arzulayanlar için de tek renk, saten ve ipek eşarplar kap ve pardösülerde baştan çıkarıcı bir etkiye kavuşmuş.
Aker 2016 Sonbahar Kış Kataloğu

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül