Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Aker 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu
04 Eylül 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Bir sezona daha merhaba dedi Aker Giyim. Muhteşem bir katalogla görücüye çıkan Aker, yine modern tasarım anlayışından ödün vermemiş görünüyor. Aker’in diğer markalardan farklı çizgisini bilen ve bu çizgiyi takip eden bayanlar 2015 Sonbahar Kış sezonu için umduklarını üzerinde bir performansla karşı karşıyalar. Çünkü Aker bu sezona her zamankinden daha erken başlayarak çok yoğun bir çalışmayla hazırlandı. Bu yönüyle de rakip markalardan bir adım önde diyebiliriz.

Aker marka bilinirliğinde de lider

En güzel kap modelleri, en zarif Aker eşarplarla, renk renk pantolonlar, tuniklerle ve Aker çanta ile, birbirinden güzel ve özel olarak hazırlanmış bluzlar, Aker eteklerle kombinlenmeyi bekliyor. Aker önceki sezon ilk defa kullandığı geometrik logosunu, bu sezonda da ürünlerine motif olarak kullandı. Bu özelliği ile de Aker dünyaca tanınmış markalar gibi hanımlar tarafından bilinirliğini arttırmış görünüyor.

Aker 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül