Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
04 Nisan 2015 Cumartesi - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Güneşin sıcaklığını yavaş yavaş hissettirmeye başladığı baharın ilk günlerine başlarken, hanımların merakla beklediği yeni giyim trendleri de belli olmaya başladı. Güncel trende yön veren kadın giyim markalarından biri olan Aker de en yeni modelleriyle kataloğunu tanıttı.

Beyazın hakimiyeti

Yeni sezon Aker kataloğunda en çok dikkat çeken ayrıntı, beyazın tüm katalogda belirgin bir hakimiyet kurmuş olması. Tuniklerde, kaplarda, bluz ve pantolonlarda, ceket ve yeleklerde, gömleklerde, pardesülerde bu ilkbahar yaz hanımlar beyaza bürünecek.

Modern çizgiye devam

Yine çok modern tasarımlara imza atan Aker stilistleri, eşarp ve çantalarıyla da hanımların kombinlerini en ideal şekilde tamamlıyor. Durmayın hanımlar, siz de hemen bir Aker mağazasına gelin, kendi gözlerinizle görün.

Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül