Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

2016 Tesettür Elbise Modelleri

2016 Tesettür Elbise Modelleri
30 Eylül 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Kapalı giyinen hanımlar. Her sezonun vazgeçilmez tarzı uzun elbiseler şimdiki yazımızın konusu. Tesettür elbise olarak adlandırdığımız kıyafet çeşidi her tesettür markasının koleksiyonlarında yer verdiği rağbet gören bir türdür.  Özellikle kişiye özel moda tasarımcılarının fazlalıkla çalışma yaptığı tasarım yine tesettür elbiselerdir.

Renk ve motif seçimi başarının sırrı

Renklerinin yanısıra model ve motiflerindeki seçimler, elbise tasarımcısının başarısında önemli rol oynar. Sezonun tercih edilen moda renkleri tabi ki tüm kıyafet çeşitleri için olmazsa olmazdır. Ayrıca mevsime göre motifler de dikkatle seçilmesi gerekir. İşte biz de sizler için titizlikle tasarlanmış ni seçtik. 2016 Tesettür Elbise ModelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül