Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

2015 Tesettür Tunik Modelleri

2015 Tesettür Tunik Modelleri
08 Ekim 2014 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Her yeni gün yeni modellere gebe. İşte 2015 Tunik Modellerini tanıtacağımız bugün de yep yeni tasarımlarla karşı karşıyayız. Moda tasarımcıları o kadar zengin bir ufka sahip ki, hanımların bu konuda doyuma ulaşması için yarışıyorlar birbirleriyle. Belki de bu konuda doyuma ulaşamamak stilistleri kamçılıyor yeni tasarımlar hususunda.

Uzun yelek modası

Yeni sezon renklerinin bir yansıması söz konusu. Ekru, fuşya, siyah, lacivert, bordo vs. Ayrıca sektörü elinde tutan belli markaların tasarımlarına bakacak olursa. Yukarıda saydığımız renklerle renklenen belden bağlamalı tunik modeli, ekose desenli tunik modeli, desenli tunik modeli gibi modeller sezon modasına ışık oluyor. Ayrıca uzun yelek modasını da unutmayalım bu sezon için.

2015 Tesettür Tunik Modelleri

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül