Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

2015 Tesettür Etek Modelleri

2015 Tesettür Etek Modelleri
22 Ekim 2014 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Bluzlarla, tuniklerle, gömleklerle ve yeleklerle kombinlendiğinde güzel bir duruş ve modern bir algı oluşturan etekler, 2015 sezonunda da birbirinden ilginç ve çekici modelleri ile göz kamaştırıyor. Kapalı bayanların geçmişten beri en sevdikleri kıyafetler arasında yer alan etekler, bu sene pileli formlarda ve rahat bir yapıda.

Görsellik kadar konfor da ön planda

Görsellik kadar konforun da ön plana çıkması ile beraber vücudu sıkmayan ve kişinin rahat hareket etmesine olanak sağlayan modeller ön plana çıktı. Buna bağlı olarak bu sezonun etek formlarında geniş, kalın pilelere sahip, belden bollaşan modellerin daha sık kullanıldığını söyleyebiliriz. Yine moda trendleri arasında birkaç senedir ön plana çıkan ekoselerin eteklerde de kendisini gösterdiğini görüyoruz. Kalın ve ince ekoseler, düğme ve fermuar detayları ile çoktan moda firmaların koleksiyonlarında yerini aldı bile.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül