Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

2015 Sonbahar Kış Ferace Modelleri

2015 Sonbahar Kış Ferace Modelleri
21 Ekim 2014 Salı - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Ferace, son zamanlarda tesettürlü bayanlar arasında oldukça rağbet gören, görüntüsünün yanı sıra, rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile de tercih edilen yükselen bir tesettür trendi olarak 2015 kış kataloglarında da yerini alıyor. Yaz modellerinde rastladığımız apolet süslemeleri, taşlı işlemeler, ince kumaşlarla bezenmiş, hareketli formlar daha kalın kumaşlara farklı bir özellik ve şıklık katmış.

Sonbaharın doğal renkleriyle

Önden fermuarlı feraceler kollardaki düğme detayları ile daha modern bir hale bürünmüş. Yine bilekten darlaşıp yukarıya doğru bollaşan veya tamamen yarasa kol olarak dizayn edilmiş olan feracelerle de yazın olduğu gibi kış kreasyonlarında da karşılaşıyoruz. Sonbaharın doğal renklerini taşıyan bu elbiseler, mor, kırmızı, yeşil gibi canlı renklere de sahip.

2015 Sonbahar Kış Ferace ModelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül