Sponsorlu Bağlantılar

Tavsiyemiz

Dost Site

2015 Kışlık Kap Modelleri

2015 Kışlık Kap Modelleri
29 Ekim 2014 Çarşamba - 0 kez okunmuş

Facebook 0 Twitter 0

Kışlık kap modellerine baktığımızda estetiğin yanı sıra kullanışlılığın da ön planda olduğunu görüyoruz. Aslında geçen sezon karşımıza çıkan bir form bu yıl da görücüye çıkmış gibi. Ufak detaylarla süslenmiş ve daha modern bir hava verilmiş olan bu kaplarda, genellikle düğmeler kullanılarak spor bir görüntüye de ulaşılmış.

Kaban ve montlardan bıktıysanız

Belden robalı olan modellerle, kollarda ve omuzda deri detaylı olanlar, asimetrik etekler, plili kap örnekleri, daha ince kumaştan üretilen mevsimlik kaplar isteğe ve kadınların tercihine göre şekillenmiş ve tasarlanmış durumda. Siz de uzun kabanlardan ve montlardan bıktıysanız ve daha modern bir görüntü arzuluyorsanız bu sene firmaların kataloglarına bir göz atıp vücut şeklinize en uygun kapa sahip olabilirsiniz.

2015 Kışlık Kap Modelleri

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Tesettür Koleksiyon

"Tesettür Koleksiyon" sayfasında yer alan tüm marka, marka logoları, marka resimleri tamamen marka sahiplerine aittir.Sayfamızda yer alan resimler sadece "Tesettür Koleksiyon" sayfasına ait değildir. Kullanılan resimlerin farklı sitelerde paylaşılmaması açısından sayfa logosu kullanılmıştır. Bu site sadece tesettür modası üzerine tavsiyede bulunmak için oluşturulmuş bir tesettür moda sayfasıdır.
DMCA.com Protection Status
iPortal Kodlayan: Özer Gül